ALIGATOR bezdrátová nabíječka Aligator Pad 15W černá

Bezdrátová nabíječka Aligator Wireless-Pad; Nabíječka s podporou rychlého bezdrátového nabíjení o výkonu 15W. Hravě a bezdrátově nabije Váš mobilní telefon nebo TWS sluchátka. Ultra tenké provedení; Výborný poměr cena/ výkon; Ultra tenké provedení díky kvalitním materiálům zajišťuje bezproblém ... více
Objednací kód: 95ALPS1849
Kód výrobce: CHQ003
Výrobce: ALIGATOR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 289 Kč
Cena s DPH: 350 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Bezdrátová nabíječka Aligator Wireless-Pad
Nabíječka s podporou rychlého bezdrátového nabíjení o výkonu 15W. Hravě a bezdrátově nabije Váš mobilní telefon nebo TWS sluchátka.

Ultra tenké provedení
Výborný poměr cena/výkon
Ultra tenké provedení díky kvalitním materiálům zajišťuje bezproblémové umístění nabíječky i v menších prostorách. Vrchní část je tvořena z vodivého materiálu, který zajistí ideální přenos bezdrátové energie. Součástí balení je rychlý USB/USB-C kabel.

Jak funguje bezdrátové nabíjení?
Technologie Qi
Technologie Qi používá k přenosu elektrické energie elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu. Díky tomu je možné bezpečně a snadno nabíjet telefon nebo sluchátka. Aligator Wireless-Pad umožňuje bezdrátově nabíjet moderní telefony výkonem až 15W, což je 6x více než u základní USB nabíječky!

Rychlé nabíjení bez kabelu
Výkonný a praktický
Nabíječka si hravě poradí s rychlým bezdrátovým nabíjením díky cívce s výkonem 15W, která dokáže doplnit energii v co nejkratším čase. Užívejte si rychlé nabíjení pohodlně a bez kabelu!

Dynamický LED indikátor
Ať máte přehled!
Součástí nabíječky Aligator Wireless-Pad je LED indikátor, který signalizuje stav nabíjení. Indikátor je umístění na vrchní straně nabíječky a pokud chcete, je na očích vždy, když jej potřebujete.

Kompatibilní se zařízeními s podporou bezdrátového nabíjení.

Technické parametry:

Vstup: USB-C port
Qi výstup: 15W (max)
Technologie Qi
Ochrana proti zkratu a přetížení
USB/USB-C kabel součástí balení
Barva: černá
Obsah balení:

Nabíječka
Nabíjecí USB/USB-C kabel
Uživatelský manuál

-|CZ|SK|EN
Baterie a napájení
Bezdrátové nabíjení Ano
MagSafe Ne