DICOTA Charging Cabinet 10 Laptops/ Tablets

Nabíjecí skříň pro 10 notebooků nebo tabletů; •Bezpečně uložte a nabijte až 10 notebooků, ultrabooků a tabletů; Nabíjecí skříň zajišťuje, že zařízení budou vždy připravena a nabita, když jsou potřeba. Se skříní můžete nabíjet 10 notebooků, ultrabooků nebo tabletů najednou, zůstane ... více
Objednací kód: 1559495861
Kód výrobce: D31897
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 19 974 Kč
Cena s DPH: 24 169 Kč
Porovnání Oblíbené

Nabíjecí skříň pro 10 notebooků nebo tabletů

  • Bezpečně uložte a nabijte až 10 notebooků, ultrabooků a tabletů

Nabíjecí skříň zajišťuje, že zařízení budou vždy připravena a nabita, když jsou potřeba. Se skříní můžete nabíjet 10 notebooků, ultrabooků nebo tabletů najednou, zůstanete tak neustále flexibilní a nemusíte se bát, že nebudete mít dostatek zásuvek.

Výsuvné a očíslované přihrádky usnadňují přiřazení zařízení jednotlivým uživatelům. UV-C lampa zajišťuje hygienické povrchy ekologicky a bez chemie. Dezinfekce trvá pět minut po aktivaci a poté se opět automaticky vypne. Ovládací panel lze použít k ovládání UV světla, času a doby nabíjení - od jedné do 24 hodin. Po uplynutí zvolené doby se proces nabíjení automaticky ukončí. Pro ochranu zařízení před přehřátím je nabíjecí skříň vybavena výkonným a tichým ventilátorem. Maximální ochrana díky robustnímu ocelovému krytu a viditelným dvojitým dveřím s vestavěným zámkem na klíč. Až dvě skříně lze stohovat a zvýšit tak kapacitu až na 20 zařízení. Nabíjecí skříň je dodávána se síťovou zástrčkou a konektorem pro notebooky a tablety pro danou zemi.

https://www.dicota.com/en/lade-kabinett-fur-10-laptops-oder-tablets.html

-|CZ|SK|EN