DICOTA Charging Case Trolley 14 Tablets

Nabíjecí vozík pro 14 tabletů; •Bezpečně uložte a nabijte až 14 tabletů; Nabíjecí vozík zajistí, že tablety budou vždy připraveny a nabity, když jsou potřeba. S vozíkem můžete nabíjet až 14 tabletů současně, a to pouze jednou standardní zásuvkou. Připraveno k nabíjení během něko ... více
Objednací kód: 1559495862
Kód výrobce: D31898
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 15 945 Kč
Cena s DPH: 19 293 Kč
Porovnání Oblíbené

Nabíjecí vozík pro 14 tabletů

  • Bezpečně uložte a nabijte až 14 tabletů

Nabíjecí vozík zajistí, že tablety budou vždy připraveny a nabity, když jsou potřeba. S vozíkem můžete nabíjet až 14 tabletů současně, a to pouze jednou standardní zásuvkou.

Připraveno k nabíjení během několika sekund; otevřete vozík, zapojte síťový kabel do zásuvky, zapojte odpovídající USB kabel do zařízení a máte hotovo. Přiložené USB kabely (USB-C/Lightning/Micro-USB) nabízejí maximální flexibilitu a zabraňují změti kabelů. LED indikátory umístěné vedle USB portů ukazují stav nabíjení; zelená: Nabíjení dokončeno, červená: Nabíjení tabletu. Nabíjení musí probíhat s otevřeným víkem. Pro ochranu vnitřního napájecího zdroje před přehřátím je nabíjecí pouzdro vybaveno výkonným a tichým ventilátorem. Maximální ochrana zařízení díky robustnímu a odolnému ABS krytu se čtyřmi uzamykatelnými západkami. Vodotěsný podle třídy ochrany IP67; ochrana proti dočasnému ponoření do maximální hloubky vody 1 metru po dobu maximálně 30 minut. Robustní kolečka a výsuvná teleskopická rukojeť usnadňují přepravu mezi různými místnostmi. Pěnové polstrování na vnitřní straně také chrání tablety před lehkými nárazy.

https://www.dicota.com/en/ladetrolley-fur-14-tablets.html

-|CZ|SK|EN