DICOTA Trolley for 20 Laptops or Ultrabooks, EU version

Nabíjecí vozík pro 20 tabletů nebo ultrabooků; •Bezpečně uložte a nabijte až 20 tabletů nebo ultrabooků; Vozík umožňuje nabíjet 20 tabletů nebo ultrabooků najednou, takže zůstanete neustále flexibilní a nemusíte se bát, že nebudou žádné zásuvky. Nastavitelná přepážka umožňuje přizpů ... více
Objednací kód: 1559495860
Kód výrobce: D32005
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 41 747 Kč
Cena s DPH: 50 514 Kč
Porovnání Oblíbené

Nabíjecí vozík pro 20 tabletů nebo ultrabooků

  • Bezpečně uložte a nabijte až 20 tabletů nebo ultrabooků

Vozík umožňuje nabíjet 20 tabletů nebo ultrabooků najednou, takže zůstanete neustále flexibilní a nemusíte se bát, že nebudou žádné zásuvky.

Nastavitelná přepážka umožňuje přizpůsobení modulu zařízení notebookům o rozměrech až 21 x 254 x 380 mm (16 palců). Zařízení jsou umístěna mezi ABS panely a každé má své vlastní místo. Veškeré napájení je kompletně napájeno na odnímatelné montážní desce, která má vlastní vnitřní rozvod napájení, je vzájemně kompatibilní s konektorem GST18 a obsahuje napájecí modul C14 s integrovaným spínačem a automaticky resetovatelnou pojistkou. K ochraně zařízení před přehřátím je vozík vybaven výkonným, ale tichým ventilátorem. Maximální ochranu poskytuje robustní hliníková a perleťová konstrukce se zabudovaným zámkem, posuvná rukojeť a čtyři vysoce kvalitní kolečka pro pohodlnou přepravu. Malé předměty, jako jsou napájecí kabely, lze uložit do kapsy na víku.

https://www.dicota.com/en/ladetrolley-fur-20-tablets-oder-ultrabooks.html

-|CZ|SK|EN