Gigaset N870 IP PRO

Bezšňůrové řešení Gigaset N870 IP PRO; Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci; Škálovatelné nasazení s absolutní spolehlivostí; Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné digitální a bezšňůrové komunikaci. Každá zóna Gigaset N870 Multicell podporuje celou organ ... více
Objednací kód: 958GS139
Kód výrobce: 4250366849423
Výrobce: GIGASET
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 9 806 Kč
Cena s DPH: 11 866 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Bezšňůrové řešení Gigaset N870 IP PRO
Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci

Škálovatelné nasazení s absolutní spolehlivostí

Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné digitální a bezšňůrové komunikaci.

Každá zóna Gigaset N870 Multicell podporuje celou organizaci o velikosti SME a lze ji snadno nasadit na nejmenších i největších lokalitách. Je-li vaše organizace větší, jednoduše se nasadí multizóna pro roaming a předávání konverzací. Multizónové instalace s více než stovkou multicell přístrojů napříč velkými lokalitami - továrnami, hotely, nemocnicemi či sklady - nabízejí DECT komunikační síť obsluhující tisíce zaměstnanců.

Systém N870 Multicell podporuje VoIP komunikaci jak místní, tak na bázi cloudu, a to s flexibilitou, která se rychle přizpůsobí každé rostoucí firmě. Díky jednoduchému instalačnímu procesu nabízí systém N870 Multicell rychlé nasazení profesionálních DECT sluchátek Gigaset napříč celou lokalitou.

Bezpečný

Každý VoIP hovor přes systém N870 Multicell je šifrovaný od volajícího k volanému přes standardy SRTP / TLS. Dokonce podporuje LDAPS, a tím bezpečný přístup k centrálnímu telefonnímu seznamu.

Koncept jedné základny

Koncept systému N870 IP Multicell DECT je založen na jednom typu hardwaru. Nastavení definují funkci přístroje, a to od manažera až po základnu. Jedna zóna zvládne podpořit až 250 sluchátek a 60 základen a nabízí 60 hovorů zároveň.

Připojení počítačů a sluchátek

Systém N870 IP PRO snadno integruje CTI řešení přes uaCSTA. Vaše počítače a telefonní systém se integrují a budou si navzájem vyměňovat informace, což jim umožní provádět funkce požadované technologií Computer Telephony Integration.

Umožňující svobodu pohybu

Navržený pro spolupráci s celou řadou profesionálních DECT sluchátek Gigaset s bezproblémovým roamingem a předáváním hovorů v kancelářích ve více patrech, rozlehlých areálech a velkých venkovních lokalitách.

Funguje s mnoha sítěmi

Kompatibilní s vedoucími poskytovateli telefonie na místě či na bázi cloudu, s auto-provisioningem a funkcí vzdálené administrace pro rychlou aktivaci služeb a konfiguraci

Více lokalit či velká lokalita

Navržený pro snadné nasazení na nejmenších i největších lokalitách. Plně rozšířená instalace Multicell nabízí rozšířené pokrytí více než 20.000 uživatelů na jedné či více lokalitách.

Konektivita

1x 100Mb LAN pro připojení k IP PBX (na místě či hostované) či IP poskytovateli.

Různé varianty připojení:
- SMALL: až 10 přístrojů s jednou základnou v duálním režimu
- MEDIUM: až 60 přístrojů plus jeden v režimu DECT Manažer
- LARGE až ENTERPRISE: až 6.000 N870 v režimu základna plus až 100 v režimu DECT Manažer plus N870 Virtual Integrator software licence

Napájení a baterie

Power-Over-Ethernet nebo 220 V napájecí / síťový adaptér (PSU)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Model Gigaset N870
Záruka 24 měs.