Kuner Kuke 6/ 6s, 16 GB - pouzdro s powerbankou a pamětí pro iPhone

Unikátní pouzdro Kuke vyřeší problémy s kapacitou a úložným prostorem ve vašem iPhonu. Přidává delší výdrž akumulátoru a navíc telefonu rozšíří jeho paměť. iPhone je skvělý telefon. Avšak jeho výdrž při chodu na baterie není nikterak závratná a především u modelů s kapacitou 16 GB brzy dojde uživ ... více
Objednací kód: 958AX00201
Kód výrobce: AC151
Výrobce: KUNER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 084 Kč
Cena s DPH: 2 522 Kč
Porovnání Oblíbené

Unikátní pouzdro Kuke vyřeší problémy s kapacitou a úložným prostorem ve vašem iPhonu. Přidává delší výdrž akumulátoru a navíc telefonu rozšíří jeho paměť.

iPhone je skvělý telefon. Avšak jeho výdrž při chodu na baterie není nikterak závratná a především u modelů s kapacitou 16 GB brzy dojde uživateli volné místo. Unikátní pouzdro Kuke vyřeší všechny vaše problémy v jednom jediném balení, protože obsahuje nejen přídavnou baterii, ale i další úložiště.

Pouzdro KUKE je nejtenčí přídavné pouzdro pro iPhone na trhu. Je dokonce tenčí, než originální pouzdro Apple Battery Case. Jenže na rozdíl od něj obsahuje pouzdro KUKE i rozšiřující paměť!

Pouzdro Kuke bylo vyvinuto s nejvyššími ohledy na vzhled iPhonu. Hezky vypadá a snadno se používá. Nepotřebujete žádné šroubováky, pouze svůj iPhone zasunete do pouzdra, nainstalujete aplikaci a používáte.

Se svými daty můžete libovolně nakládat díky přehledné aplikaci, kterou dostanete pochopitelně zdarma. Umožní vám nejen přesouvat soubory z telefonu do pouzdra a opačně, ale také s její pomocí zjistíte, kolik energie vám ještě zbývá v přídavném akumulátoru.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Kapacita baterie (mAh) 2400
Záruka 24 měsíců
Pouzdro pro značku mobilu Apple
Pouzdro pro modelovou řadu Apple iPhone 6/6S
Barva pouzdra Bílá
Materiál pouzdra Plast
Typ pouzdra Zadní kryt a rám
Apple kompatibilní Ano