Samsung Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag+ (balení 2ks) Denim Blue&Black

•Praktický přívěsek, který dohlédne na osobní věci - Balení 2 ks, •Hledání ztracených předmětů pomocí UWB technologie, •Ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelka; AR Finding přináší jedinečný způsob, jak najít ztracenou položku s připojeným ... více
Objednací kód: 95SGO392
Kód výrobce: EI-T7300MLEGEU
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Cena s DPH: 1 699 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka
  • Praktický přívěsek, který dohlédne na osobní věci - Balení 2 ks
  • Hledání ztracených předmětů pomocí UWB technologie
  • Ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelka

AR Finding přináší jedinečný způsob, jak najít ztracenou položku s připojeným štítkem SmartTag+. Dokonce vám dá vědět, že jste už blízko, a zářivé zelené světlo vás upozorní, když je ztracený předmět nalezen. Prostřednictvím aplikace SmartThings vám ukáže cestu na obrazovce vašeho telefonu.

Bluetooth SmartTag+ se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti.

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte.

Se SmartTag+ je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag+ dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř.

Specifikace:

Konektivita: Bluetooth 5.0
UWB: O
Dosah: Max. 120 m (BLE)

Baterie: Po 1 ks vyměnitelné CR2032

Životnost baterie: Max. 165 dní

Rozměry (Š × V × H): 40,9 × 40,9 × 9,9 mm

Váha: 14 g

Kompatibilní modely:
Zařízení Galaxy (smartphony, tablety) s Android OS 8 (O OS) nebo vyšším / AR Finding funguje mezi zařízeními, která podporují technologii UWB

Základní funkce:
Reproduktor: Buzzer
Tlačítka: 1

Obsah balení: SmartTag+, baterie (připojená), průvodce rychlým startem

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
BlueTooth Ano
BlueTooth specifikace 5.0
Výška (mm) 40,9
Šířka (mm) 40,9
Hloubka (mm) 9,9
Hmotnost (g) 14,0
Záruka 2 roky