Withings Blood Pressure Monitor Core w Wifi sync, Led screen, ECG sensor, Digital stethoscope

Pokročilý chytrý tlakoměr Withings BPM Core je klinicky ověřené zařízení měřící krevní tlak, EKG a funguje i jako digitální stetoskop. Uživatelsky přívětivé prostředí aplikaci Health Mate umožňuje použití i nezkušeným uživatelům. Komunikuje přes rozhraní Bluetooh, baterie vydrží až 6 měsíců a podpor ... více
Objednací kód: 958WH226
Kód výrobce: WPM04-all-Inter
Výrobce: WITHINGS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 5 884 Kč
Cena s DPH: 7 119 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Pokročilý chytrý tlakoměr Withings BPM Core je klinicky ověřené zařízení měřící krevní tlak, EKG a funguje i jako digitální stetoskop. Uživatelsky přívětivé prostředí aplikaci Health Mate umožňuje použití i nezkušeným uživatelům. Komunikuje přes rozhraní Bluetooh, baterie vydrží až 6 měsíců a podporuje i přenos dat do Apple Zdraví.

Abyste si udrželi přehled o svém zdraví, tak není nutné absolvovat pokaždé prohlídku u lékaře. Digitální tlakoměr Withings BPM Core vám dává možnost pravidelně kontrolovat váš krevní tlak, provádět vyšetření EKG i odhalit chlopňovou srdeční chorobu pomocí digitální stetoskopu. Při dlouhodobém sledování můžete odhalit skrytá onemocnění, ale také vyloučit tzv. syndrom bílého pláště. Tento nepříjemný jev může v některých případech zkreslit výsledky měření v lékařském prostředí vlivem stresu z vyšetření. Na vaší pohovce se nic takového nestane.

Předejděte skrytým nemocem

  • Výskyt zvýšeného krevního tlaku se odhaduje až na jednu třetinu dospělých v populaci a není radno si s ním zahrávat. Jedná se totiž o nejčastější původce srdeční zástavy, které lze snadno předejít optimalizací životního stylu.
  • EKG měřením je zase možné odhalit síňovou fibrilaci – AFib, což je nejběžnější forma arytmie. Dle statistik trpí touto disfunkcí každý čtvrtý člověk se středním věku. Opět se jedná o vysoké riziko srdeční zástavy a často nevykazuje žádné příznaky. Nutno poznamenat, že EKG je skutečně měřeno za pomoci 3 elektrod, není nijak vyhodnoceno z jiného měření.
  • Funkce digitálního stetoskopu zjišťuje specifické frekvence srdečního zvuku při zavírání chlopní. Včas lze tak rozeznat nesrovnalosti a případně zjistit chlopňovou srdeční chorobu, což může výrazně pomoci při její léčbě. Vývoj nemoci může opět vést k srdeční zástavě.

Veškerá měření se přehledně zobrazí a vyhodnotí prostřednictvím doprovodné aplikace Health Mate, která díky svému uživatelsky přívětivému prostředí představuje snadný přístup a vyhodnocování i pro amatérské uživatele. Pomocí rozhraní Bluetooh a Wi-Fi je možné zařízení spárovat s vaším smartphonem s operačním systémem iOS i Android. Uživatele Applu jistě potěší také podpora integrované aplikace Zdraví. Notifikace vás upozorní na provedení měření, čímž svému uživateli usnadní zvykání si na novou rutinu. Baterie navíc vydrží až 6 měsíců používání a měřit může souběžně až 8 různých osob.

https://www.withings.com/cz/cs/bpm-connect

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
BlueTooth Ano
Wi-Fi Ano