Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh

Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh White; Díky powerbance Xiaomi Mi 2C můžete svůj mobilní telefon a jinou elektroniku dobít prakticky kdekoliv, kde není poblíž elektrická zásuvka. Její výhodou není jen vysoká kapacita 20 000 mAh, ale i podpora rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 nebo kompaktní rozměr ... více
Objednací kód: 95XIN12
Kód výrobce: 6970244529374
Výrobce: XIAOMI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Xiaomi Mi PowerBank 2C 20000mAh White

Díky powerbance Xiaomi Mi 2C můžete svůj mobilní telefon a jinou elektroniku dobít prakticky kdekoliv, kde není poblíž elektrická zásuvka. Její výhodou není jen vysoká kapacita 20 000 mAh, ale i podpora rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 nebo kompaktní rozměry.

specifikace:

Režim napájení drobné elektroniky (aktivace přes postranní tlačítko)
Vyrobená z lehkého plastu, odolného proti poškrábání
Ideální pro nabíjení dvou zařízení zároveň
Xiaomi Mi 2C White upotřebíte nejen k napájení telefonu
K současnému nabíjení až dvou zařízení zároveň nabízí powerbanka dvojici USB portů. Telefony přitom nejsou jediná zařízení, která s její pomocí lze nabíjet. Stačí stisknout postranní tlačítko a Xiaomi Mi 2C se přepne do režimu napájení pro drobnou elektroniku. Ten je vhodný např. pro chytré náramky nebo hodinky.

Rychlost nabití je ovlivněna maximálním proudem uvedeným v ampérech (A), který je nabíječka schopna zařízení dodávat. Platí, že čím větší proud, tím rychlejší nabíjení.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Kapacita baterie (mAh)-přesná 20000
Barva přístroje Bílá